انجمن WOWZONE
باگ Honor Kills برای هورد
2017/09/13، 07:58 AM

تو قسمت کشته های سرور که تعداد کشته ها از اچیو Honorable kill گرفته میشه برای پلیر های ساید هورد باگ هست یعنی اگر شما هورد باشید و روبروتون هم هورد باشه که جای پلیر الیانس پلی میده(Mercenary Mode) بعد از کشته شدنش به شما honor kill تو قسمت اچیو نمیده و همین باعث میشه همیشه تو لیست کشته ها الیانس ها باشن !!! چون تعداد الیانس ها کم هست و بیشتر هم تو ساید خودشون تو Bg  هستن و این باگ به ضرر اونها نیست
پاسخ
(2017/09/13، 07:58 AM)Blackout نوشته است: تو قسمت کشته های سرور که تعداد کشته ها از اچیو Honorable kill گرفته میشه برای پلیر های ساید هورد باگ هست یعنی اگر شما هورد باشید و روبروتون هم هورد باشه که جای پلیر الیانس پلی میده(Mercenary Mode) بعد از کشته شدنش به شما honor kill تو قسمت اچیو نمیده و همین باعث میشه همیشه تو لیست کشته ها الیانس ها باشن !!! چون تعداد الیانس ها کم هست و بیشتر هم تو ساید خودشون تو Bg  هستن و این باگ به ضرر اونها نیست
پاسخ
(2017/09/13، 07:58 AM)Blackout نوشته است: تو قسمت کشته های سرور که تعداد کشته ها از اچیو Honorable kill گرفته میشه برای پلیر های ساید هورد باگ هست یعنی اگر شما هورد باشید و روبروتون هم هورد باشه که جای پلیر الیانس پلی میده(Mercenary Mode) بعد از کشته شدنش به شما honor kill تو قسمت اچیو نمیده و همین باعث میشه همیشه تو لیست کشته ها الیانس ها باشن !!! چون تعداد الیانس ها کم هست و بیشتر هم تو ساید خودشون تو Bg  هستن و این باگ به ضرر اونها نیست
پاسخ

سلام
بله منم امتحان کردم این چی باگیه ناموسن ؟ الان تکلیف هوردا چیه که ۲ ماه دارن میرن بی جی براشون hkحساب نمیشه والا جمعیت هورد انقدر زیاده که همش روبو رو همیم باید hkسرورو صفر کنین
پاسخ

100% این قاتل زنجیره ای باید ریست بشه والا هر روز که نگا میکنی یدونه هورد نیس هر 5 تا الینس اینجوری نمیشه که
پاسخ
این hk ها باید ریست بشه شما بیا نگا کن ببین تا 2 هفته ی پیش کدوم هورد ی حتی یک بار اسمش اومده تو سایت؟ همین الان داشتم چک میکردم hk ام 2008 بود رفتم بی جی افتادم الینس بی جی حدود 30 مین طول کشید تو این 30 دقیقه تو اسکوربورد 120 تا hk نوشتع بود گرفتم اما وقتی نگاه به hk خودم کردم چندتا گرفته باشم خوبه؟ 7 تا :| hk ام از 2008 رسید ب 2015 یکی از دلیل هایی که بشتر pvp باز های هورد اومدن سمت pve همین سطح مسخره ی سروره اینو درستش کنین و در ضمن hk ها هم باید ریست بشه اینجوری حق کل هورد ها خورده میشه
پاسخ
سلام. این رو من تا الان بهش توجه نکردم ولی این هم که میگید THK برای همه صفر بشه ظلم در حق مثل من و خیلی های دیگه هست که همش BG هستن اگه به قسمت بیشترین Play time تو سایت مراجعه کنید من ۸ هست رنکم و اکثرا هم باتل گروند بودم و هستم ...مشکل باید اصلاح بشه نه اینکه آمار ریست بشه...
پاسخ
(2017/09/20، 10:17 AM)w.a.n.t.e.d نوشته است: این hk ها باید ریست بشه شما بیا نگا کن ببین تا 2 هفته ی پیش کدوم هورد ی حتی یک بار اسمش اومده تو سایت؟ همین الان داشتم چک میکردم hk ام 2008 بود رفتم بی جی افتادم الینس بی جی حدود 30 مین طول کشید تو این 30 دقیقه تو اسکوربورد 120 تا hk نوشتع بود گرفتم اما وقتی نگاه به hk خودم کردم چندتا گرفته باشم خوبه؟ 7 تا :| hk ام از 2008 رسید ب 2015 یکی از دلیل هایی که بشتر pvp باز های هورد اومدن سمت pve همین سطح مسخره ی سروره اینو درستش کنین و در ضمن hk ها هم باید ریست بشه اینجوری حق کل هورد ها خورده میشه
تازه خیلیا نمی دونن این مسئله رو فکر میکنن مثلا الینسا خوبن حالا ما کار با خوب و بد نداریم ولی فکر میکنم این کارو شما از قصد کردین که جمعیت الینس بیشتر بشه ولی نمیدونین که پلیر نمیره الینس بلکه از بازی زده میشه این لجیون اصلا اونی نیست که انتظارش میرفت یعنی باید hkسرورو 0کنین وگرنه سرورتون با پشمک برابری میکنه ????????????
پاسخ
در ضمن اگه دوست دارین یه کم زود تر کامنت هارو تایید کنین این تاپیک بیشتر از یه هفته هست که زده شده اما هنوز که هنوزه حتی یه مدیر نیومده یه جوابی بده تو سرورا خارجی دیگه که مشابه شما هستند ?نهایتن بد ۲روز کلا موضوع رو حل میکنن یا فیکس میکنن انجمن اونجوری خوبه نه هنوز بعد از گذشت ۲ هفته تازه باید منتظر تایید باشیم باز ۲ هفته دیگه هم صبر کنیم تا یه مدیر بیاد ایا بهش رسیدگی کنه یا خلاصه یکم محکم تر کار کنین برا خودتون و سرور خوبه و اگر نه به حاله ما تاثیری نداره چیزی که زیاده سرور مشابه شما ??
پاسخ
این موضوع تو سرور مرجع ریپورت کردیم اونجا بعد 1 ساعت فیکس شد.چون گیم مسترهای اینجا به دلیل سطح سواد بالا جواب های عجیب غریبی میدن بهت که موجبات خنده رو فقط فراهم میکنن -مشکل اینجاست که سرعت اپدیت شدن سرور نسبت به سرور مرجع بسیار پایین هست سرور اینجا باید حداقل 3 روز یکبار اپدیت شه که نمیشه ..................................
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان