انجمن WOWZONE
به کار گیریه مدیران متخصص با تایم بالا برای انجمن
2017/09/21، 12:10 AM

سلام خدمت ادمین سرور
لطفا یه حرکتی بزنین چند نفر مدیر مجرب با تخصص در فیکس بالا برا انجمن به کار گیری کنین ما الان یه تاپیک میزنیم یه باگی چیزی گزارش میدیم یه هفته یا ۴ یا۵ روز باید منتظر تایید باشیم باز دوستان نظر میدن باید یه هفته دیگه منتظر تایید باشیم باز نمیدونم این مدیر انجمن مگه زمانی که تایید میکنه مگه نمیبینه که یه مشکل بزرگ تو سرور هست چرا باز بی اعتنا از کنارش رد میشه ؟؟در کل براهمین چیزایه ساده است که انجمن تو سرور شما زیاد تاثیر گذار نیست و اگر نه انجمن یکی از مهمترین نقطه ها برایه قوت سروره ممنون میشیم سریع تر رسیدگی کنین
پاسخ
(2017/09/21، 12:10 AM)Dugras نوشته است: سلام خدمت ادمین سرور
لطفا یه حرکتی بزنین چند نفر مدیر مجرب با تخصص در فیکس بالا برا انجمن به کار گیری کنین ما الان یه تاپیک میزنیم یه باگی چیزی گزارش میدیم یه هفته یا ۴ یا۵ روز باید منتظر تایید باشیم باز دوستان نظر میدن باید یه هفته دیگه منتظر تایید باشیم باز نمیدونم این مدیر انجمن مگه زمانی که تایید میکنه مگه نمیبینه که یه مشکل بزرگ تو سرور هست چرا باز بی اعتنا از کنارش رد میشه ؟؟در کل براهمین چیزایه ساده است که انجمن تو سرور شما زیاد تاثیر گذار نیست و اگر نه انجمن یکی از مهمترین نقطه ها برایه قوت سروره ممنون میشیم سریع تر رسیدگی کنین
خیلی جالبه حدود یک سال از اون تایپیکی که مدیر سایت اون بالا زده به اسمه موافقت شد گذشته هنوز یه مورد به اون چنتا که موافقت کرده اضافه نشده یا ادمین رفته ددر دودور یا کلا عوض شده مدیریت که به دومی شک دارم وگرنه سرور بهتر میشد :S
پاسخ
جالب اینجاس هیچکاری نمی کنن بعد سالی یک بار اعلام می کنه تو سایت در حال فیکسیم Smile)
معلوم نیست چیکار میکنن ،کجا رو فیکس میکنن،
خب مسلمون، مومن ، شازده ، داداش بزن کجای کاری دیگه
نه سایت فیکسه ، نه اون موارد رو انتقال دادین هنوز نه از فیکس اسپلا و ... خبر میزنین که ملت بدونه چیکار باید کنه
یک احتمال خیلی قوی هم وجود داره : اینکه  فقط یه جا باشه که ملت بتونن از سایت اعتبار بگیرن پول بیاد به حساب ادمین
من که میگم نه گیم مستری در کاره نه کسه دیگه !!
اقا فقط خودش هر وقت دلش بخواد کار می کنه
مملکته ها ما داریم....واقعا دمتون گرم به مولا
دمتون گرم  ،واقعا ادم افتخار میکنه به وضع موجود Smile
پاسخ
من نمیدونم اینجا چطوری سرپا مونده
فقط همین!
پاسخ
(2017/09/23، 04:30 PM)Penance نوشته است: من نمیدونم اینجا چطوری سرپا مونده
فقط همین!

به لطف ایرانیایه نادون Smile
افسوس میخورم که ایرانیم brb افغانستان ???
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان