انجمن WOWZONE
solo item
2017/10/29، 02:18 PM

به نظر من یه سلسله quest بزارید که بچه هایی که جدید وارد سرور میشن بتونن توش آیتم های با لول بالا و حتی لجندری بگیرند.
بنظر من یکی از اتفاقایی که بنظر من داره تو سرور میافته اینه که بچه هایی که تازه وارد بازی میشن چون تو گیلد های خوب نیستن یا زیاد آیتما خوب ندارن (810-850 نهایتا) و همینطور آشنا نیستن با بقیه پلیرا قوی، نمیتونن خودشون رو بالا بکشن و رید هم نمیبرشون کسی.
پیشنهاد من اینه که دو سه تا سلسله quest بزارید که طولانی و سخت باشه ولی یه نفره بشه انجامش داد و در نهایت یکی دو تا آیتم خوب بدین به بچه ها. اینجوری تازه واردا هم وارد لوپ بازی میشن.
پاسخ
(2017/10/29، 02:18 PM)persianwolf نوشته است: به نظر من یه سلسله quest بزارید که بچه هایی که جدید وارد سرور میشن بتونن توش آیتم های با لول بالا و حتی لجندری بگیرند.
بنظر من یکی از اتفاقایی که بنظر من داره تو سرور میافته اینه که بچه هایی که تازه وارد بازی میشن چون تو گیلد های خوب نیستن یا زیاد آیتما خوب ندارن (810-850 نهایتا) و همینطور آشنا نیستن با بقیه پلیرا قوی، نمیتونن خودشون رو بالا بکشن و رید هم نمیبرشون کسی.
پیشنهاد من اینه که دو سه تا سلسله quest بزارید که طولانی و سخت باشه ولی یه نفره بشه انجامش داد و در نهایت یکی دو تا آیتم خوب بدین به بچه ها. اینجوری تازه واردا هم وارد لوپ بازی میشن.

سلام 
ببخشید نظر شما کاملا اشتباهه شما اصلان برای gear up  به کوست نیاز ندارین بلکه باید فقط بری  key هم ایتم خوب بهت میده هم ارتیفکت پاور . اگه هم  low هستی اول کار چنتا کوست بزنی که پاداشش ایتم باشه یا چنتا بی جی بری ایتمات به ۸۵۰ هم که برسه میتونه بری استارت key up رو بزنی و خیلی راحتو سریع  Gear up بشی .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان