انجمن WOWZONE
outlaw rogue in bgs
2017/11/26، 10:19 PM

سلام
دوستان کسی میتونه این ویدئو رو ببینه و توجیه کنه که این پلیر چطور میتونه اینجوری سی دی هاشو  استفاده کنه !؟
https://www.aparat.com/v/bySCB

هر جور که فکر میکنم هر چی هم واوهد سرچ میزنم نمیتونم توجیه کنم
ممنون
پاسخ
من نمیدونم این چه وضعشه این اقارو ما هر روز تو بی جی میبینیم
و من با دیدن این ویدئو و چشای خودم هم دیدم که باگ میزنه هر چند ثانیه یک بار یک شدو کلاک میافته روش لطفا رسیدگی و فیکس کنید باگ هارو
پاسخ
این داداشمون معلومه داره باگ میزنه سرورم ک اصلا ....
پاسخ
لطفاً ویدیو با کیفیت همراه با توضیح کامل را در بخش پشتیبانی اعلام کنید.
پاسخ
(2017/11/28، 06:33 AM)Admin نوشته است: لطفاً ویدیو با کیفیت همراه با توضیح کامل را در بخش پشتیبانی اعلام کنید.
سلام
اصلا لازم نیست کیفیت ویدئو بیشتر بشه کافیه به portrait پلیر دقت کنین
چیزی که تو این ویدئو میبینیم، یک rogue با تلنت outlaw:

هر ۵ ثانیه یک بار [تصویر:  spell_shadow_nethercloak.jpg] Cloak of Shadows استفاده میکنه، Cd برای این  اسپل ۱.۵ دقیقه هست، با این کار رسما کل BG از کستر ها دمیج نمیخوره.

هر ۲۰ ثانیه یک بار [تصویر:  spell_shadow_shadowworddominate.jpg] Adrenaline Rush استفاده میکنه، cd برابر با ۳ دقیقه داره این اسپل، با این کار همیشه full dps داره میده

هر ۱۰ ثانیه [تصویر:  ability_parry.gif] Riposte داره استفاده میکنه، cd این اسپل ۲ دقیقه هست و ۱۰۰% parry میده به روگ، یعنی mele dps ها نمیتونن بهش دمیج بدن(از رو به رو)

به خاطره همین اسپلها که گفتم طرف توی بتلگراند، به تنهایی ۵ نفر رو حریفه ! لطفا هر چه سریع تر اقدام کنید.
پاسخ
(2017/11/28، 06:33 AM)Admin نوشته است: لطفاً ویدیو با کیفیت همراه با توضیح کامل را در بخش پشتیبانی اعلام کنید.
ادمین جان این که کاملا معلومه مثه ... داره باگ میزنه میزنه 
اگر سرور رو همون پچ پاندا میموند و فیکسش میکرد ۱۰۰۰برابر بهتر از شرایط حالا بود 
وقتی میبینیم که مهارت و اسکیل اصلا تو دوئل مهم نیست و حریفت با یه باگ تکت میکنه انصافن انگیزه ای برای پلی دادن میمونه؟
پاسخ
(2017/11/28، 12:10 PM)wintersun نوشته است:
سلام
اصلا لازم نیست کیفیت ویدئو بیشتر بشه کافیه به portrait پلیر دقت کنین
چیزی که تو این ویدئو میبینیم، یک rogue با تلنت outlaw:

هر ۵ ثانیه یک بار [تصویر:  spell_shadow_nethercloak.jpg] Cloak of Shadows استفاده میکنه، Cd برای این  اسپل ۱.۵ دقیقه هست، با این کار رسما کل BG از کستر ها دمیج نمیخوره.

هر ۲۰ ثانیه یک بار [تصویر:  spell_shadow_shadowworddominate.jpg] Adrenaline Rush استفاده میکنه، cd برابر با ۳ دقیقه داره این اسپل، با این کار همیشه full dps داره میده

هر ۱۰ ثانیه [تصویر:  ability_parry.gif] Riposte داره استفاده میکنه، cd این اسپل ۲ دقیقه هست و ۱۰۰% parry میده به روگ، یعنی mele dps ها نمیتونن بهش دمیج بدن(از رو به رو)

به خاطره همین اسپلها که گفتم طرف توی بتلگراند، به تنهایی ۵ نفر رو حریفه ! لطفا هر چه سریع تر اقدام کنید.

داداش شما به خودت فشار نیار اینجا wowzone هست
پاسخ
مرد حسابی میای اینجا دنباله حاشیه چن روزه به خاطر شما آدم های بیکار که فرق بازی کردن درست با باگ رو نمیدونین مثه این پیرزنا هی غر غر میکنین سر گیم مستر جوابتونم که میگیرین باز بدون دلیل میاین باز تیکت میدی ای کسی که میای میگی outlaw باگ هس تو عمرت با rogue پلی دادی من تو پچ قبلی هم یه هیرو روگ داشتم  اونجا هم یه عده بیکار مثه شما فقط لبو دهن بودن تا تک میشدن شروع میکردن این صحبتا حالا من لازم نمیبینم برا کسی روش بازی کردنم رو توضیح بدم چون قبلا به گیم مستر این موضوع رو نشون دادم و اونا هم میدونن که این داستان باگ نیس گربه دسش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این ضرب المثل برا شما ساخته شده
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/12/02، 02:07 AM، توسط Bekan.)
پاسخ
یه لول دارم به اسم ROll Of The Bons که یه سری لول شانسی بهم میده و تویه این لول ها که شانسی میده یه لول هست که باعث میشه تایم ریست شدن لول هام بیاد پایین اسمش true bearing هست حالا اون که هر کسی چجوری ازش استفاده میکنه به خودش مربوطه و این دلیل به باگ بودن نیس چون لولی هست که خوده بلیزارد برای هیرو گذاشته و اگه بخواین کسی رو مقصر بدونین اون بلیزارده نه کس دیگه اگرم اینقدر دنباله حاشیه نباشین و بدون منطق و دلیل وقت گیم مسترا و ما را نگیرین ممنون میشم میخواید بیام دونه دونه نقطه ضعفای هیرو رو هم بگم دیگه هر جا دیدین بزنین بکشین اینقدر فشاری نشین آقایان جستجوگر و پروپلیر خخخ
شما اگه خوب میگشتی این لول رو پیدا میکردی و الکی تاپیک راجب یه موضوع پیش پا افتاده که مقصرش خودتون هستین نمیزدید
پاسخ
(2017/12/01، 11:13 PM)Bekan نوشته است: مرد حسابی میای اینجا دنباله حاشیه چن روزه به خاطر شما آدم های بیکار که فرق بازی کردن درست با باگ رو نمیدونین مثه این پیرزنا هی غر غر میکنین سر گیم مستر جوابتونم که میگیرین باز بدون دلیل میاین باز تیکت میدی ای کسی که میای میگی outlaw باگ هس تو عمرت با rogue پلی دادی من تو پچ قبلی هم یه هیرو روگ داشتم به نام NoobKosh اونجا هم یه عده بیکار مثه شما فقط لبو دهن بودن تا تک میشدن شروع میکردن این صحبتا حالا من لازم نمیبینم برا کسی روش بازی کردنم رو توضیح بدم چون قبلا به گیم مستر این موضوع رو نشون دادم و اونا هم میدونن که این داستان باگ نیس گربه دسش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این ضرب المثل برا شما ساخته شده
سلام 
شما باگ نمیزنی ولی آیا این انصافه یا به نظرت درست یه هیرو ۱۰ نفر رو  در آنه واحد حریف باشه ؟  این بازیه wowe یا فیلم ....شما اگه هم تو پاندا کسیو ۱به۱ میزدی همون بوده فول سی دی میکردی میکشتی باز میرفتی یه جا وا میستادی تا دوباره سی دی هات رست بشه نه مثله اینجا اگه یه هیلر تو بی جی نباشه که تو همرو با هم میکشی به این نمیگن اسکیله بازی به این باید گفته بشه سوء استفاده از یه خلاء که تو لجیون شاهدش هستیم . من شکایتی هم ندارم از این اوضاع چون اگه جوین بدم با هیلری جلو حال کردنتو میگیرم Smile. روش بازیتو هم برا خودت نگه دار خیلیا این حرکتو بلدن فقط شما نیستی :/ در ضمن کسی که تا ساعت ۳ /۴ صبح جوین میده بی جی این نشون میده که اون الافه و بیکار پس سعی کن همرو به یه چشم نبینی موفق باشید #For The Hord Smile
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان