انجمن WOWZONE
راهنما شغل Mining در لژیون
2017/12/09، 12:21 AM

[تصویر:  LEGION_MINING.png]

بسیاری از کسانی که شغل Mining در لژیون رو میگیرند در بعضی قسمت های این شغل برای افزایش مهارت خود از ادامه آن باز میمانند.

در این پست شما آموزش مختصری برای ادامه این شغل خواهید دید.

زمانی که Skill شما به 340 رسید شما میتوانید به مناطق زیر بروید و با زدن Npc ها و Min کردن اجساد ادامه Skill دهید.

[تصویر:  17156.png]

[تصویر:  30849.png]

[تصویر:  26291.png]

[تصویر:  2m.png]

زمانی که Skill شما به 450 رسید شما میتوانید به منطقه زیر بروید و با زدن Npc و Min کردن جسد ادامه Skill دهید.

[تصویر:  44259.png]

[تصویر:  2m.png]
زمانی که Skill شما به 475 رسید شما میتوانید به مناطق زیر بروید و با زدن Npc ها و Min کردن اجساد ادامه Skill دهید.

[تصویر:  53271.png]

[تصویر:  52289.png]

[تصویر:  65450.png]

هنگامی که شغل شما به 525 رسید میتوانید Trillium و Ghost iron را برای بالا بردن Skill شغل خود Mining کنید.

با Mining Trillium  میتوانید شغل را تا 700 بالا ببرید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/12/09، 07:10 PM، توسط Support Team.)
[تصویر:  wozonelogo.png]
پاسخ
dadash in che model work up kardane inaii am ke neveshti hichkodomo nemishe mine kard

baw gablan man mining bs o to 1 rooz up mikardam alan 5 x kardam 4 rooze oskol shodam !
پاسخ
سلام
دوست عزیز تمام مواردی که گفته شده برای پتچ لژیون هست و تغییراتی در شغل ها ایجاد شده .
مواردی که ذکر شده تست شده و کامل فیکس میباشد.
پاسخ
mishe begid daghighan chejoori ye npc ro min konam?
پاسخ
سلام
در قسمت اول با دقت بیشتری مطالعه کنید نوشته شده دوست عزیز.
پاسخ
(2018/01/13، 05:53 PM)sepe_pepe نوشته است: mishe begid daghighan chejoori ye npc ro min konam?

اول باید بکشیش بعد هرچی داره رو لوت میکنی بعد میتونی ماینینگش کنی
پاسخ
سلام دوستان من تو پیدا کردن معدن طلا موندم اصلا نمی تونم پیدا کنم 2-3 تایی هم که پیدا کردم یه چیز دیگه میده که هر 10 تاش می شه یک gold ore مثل قدیم نیست من از کجا معدن های طلا پیدا کنم
پاسخ
(2018/02/27، 11:28 PM)Pouya Is Dead نوشته است: سلام دوستان من تو پیدا کردن معدن طلا موندم اصلا نمی تونم پیدا کنم 2-3 تایی هم که پیدا کردم یه چیز دیگه میده که هر 10 تاش می شه یک gold ore مثل قدیم نیست من از کجا معدن های طلا پیدا کنم
سلام مناطق feralas و western plaguelands پر از معادن . آهنم زیاده.
پاسخ
salam vase 700-800 chikar konim ? migan az mama diggs bayad q begiri ama miram pishesh q nemide chikar konam ?
پاسخ
کوره ساخت copper bar کجاس؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان