انجمن WOWZONE
لانچر لجیون
2018/01/16، 09:21 PM

سلام من لانچرو دانلود کردم ولی کلا گیمو باز نمیکنه ورژن wow7.2.0هس
سلام

درهنگام دانلود لانچر آنتی ویروس سیستم را آفلاین کنید

در صورت حل نشدن مشکل برنامه زیر را دانلود  و بعد از نصب با ما تماس بگیرید تا به صورت ریموت وارد سیستم شما شویم و مشکل شما را برطرف کنیم

دانلود برنامه AnyDesk

شماره تماس 09308782043
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2018/01/18، 03:28 PM، توسط WOWZONE.)
سلام من لانچرو  اوکی کردم از قبل تاحالا دارم پلی میدم اما یه سه چهار روزیه هشدار و فریز میده و بعد 14 ثانیه میندازه بیرون میگه شما از لانچر وو استفاده نمیکنید.
(2018/04/19، 01:26 PM)yasin.overdows نوشته است: سلام من لانچرو  اوکی کردم از قبل تاحالا دارم پلی میدم اما یه سه چهار روزیه هشدار و فریز میده و بعد 14 ثانیه میندازه بیرون میگه شما از لانچر وو استفاده نمیکنید.

از launcher_wowzone-64 یا launcher_wowzone برای ورود استفاده کن
سلام. منم مشکل لانچر دارم. با لانچر اصلی خود بازی وارد میشه ولی با لانچر wowzone هیچ عکس العملی نداره. هیچی نمیاد.
سلام
مشکل از بازی که دارید چون ورژن بالاتر از 7.1.5 هست زمان میبرد تا بالا بیاد بازی با لانچر.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2018/09/05، 12:28 PM، توسط Support Team.)
[تصویر:  wozonelogo.png]
با سلا میخواستم بگم راه حلی نیست که در بازی مپ دانلود نشه از اول کل مپ باشه؟data fileمیگم
سلام
خیر دوست عزیز

تنها راه ممکن برای حل مشکل که دانلود دیگر نداشته باشید دانلود کامل بازی میباشد
سلام
من بازی را دانلود کردم و اکسترکت کردم. لانچر را هم دانلود کردم. توی سایت هم ثبت نام کردم و یه مدتی بازی کردم البته اخر هم نفهمیدم مشکلات ائلیه چجور برطرف شدنو چون اولش یکم گیر داشت اجرا نمیشد
یکم که تو گیمنت بازی کردم همون فایل ها را بردم خونه که توی خونه ادامه بدم
بازی را موفق شدم اجرا کنم اما فقط محیط بازی را لود کرد. هیچ کاراکتر و هیچ شخصیت و هیچ جونوری را لود نمیکرد و فقط با جابجا کردن ماوس صفحه تکون میخورد. الان همون نصفه نیمه ناقص هم دیگه نمیاد. میتونید راهنمایی کنید. خودم حدس زدم شاید چون سیستم عوض شده و به خصوص مدل کارت گرافیک ممکنه یه فایلی توی پوشه ها ایجاد شده باشه از مشخصات سیستم و حالا همخوانی نداره اذیت میکنه
سلام

1- شما ممکن است بازی راکامل کپی نکرده باشید
2- مشکل سخت افزاری دارد سیستم شما مثل کم بودن گرافیک و یا مشکل در کارت گرافیک--کم بودن رم سیستم ---کم بودن  CPU

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان