انجمن WOWZONE
rated battle grounds
2018/06/08، 05:24 AM

با سلام خدمت همه دوستان
    اقا ما فارسی نوشتاریمون خوب نیست زیاد سخت نگیرین
    هدفم از این که این پست رو زدم این بود که به چند تا مورد اشاره کنم که شاید دوستان ازشون خبر نداشته باشن.
این پتچ که همه میگن پتچ pve هستشو pvp بازها نمیان توش خواستم بگم دوستان عزیز ایتم pvp بر اساس rate شما بهتون تعلق میگیرع. درسته که بعضی از علاقمندان توی arena نمیتونن کاری بکنن ولی چرا از rbg و premade group برای بالا بردن rate battleground استفاده نمیکنن؟ 
   برای این کار سرور همین کاری که برای join bg استفاده میکنه بیاد برای join rbg استفاده کنه تا pvp بازها هم لذتی از گیم ببرن. حداقل ilvl هارو براساس rate به دوستان توضیح بدین تا رقبت کنن برای join به rbg یا arena
   صحبت زیاد دارم ولی نمیدونم چطوری بگم همرو. صحبتم با pvp بازهاست بیشتر. مورد دیگه ای مد نظر داشتین بگین. یا یه تیم اسپیک خاصی معرفی کنین. هرجا که بتونیم باهم صحبت کنیم و خودمون یکاری واس خودمون بکنیم. لذت pvp وقتی میدونی حریفت یه پلیره و شکستش میدی کجا تا اینکه بری دانجن به راحتی باس بندازی کجا؟؟
   در ضمن هرچقدر بیشتر pvp پلی میدی بیشتر هیروت رو میشناسیو لذت میبری از گیم.
مورد بعدی اینکه تا جایی که من میدونم
rate 1800-1999 = ilvl +880
rate 2000-2199 = ilvl +890
rate 2200+ = ilvl +900
   نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه. ولی تو همین پست نظر بدین تا بتونیم به سرور کمک کنیم.
پاسخ
با سلام ضمن تایید حرفایه دوست عزیزمون مهرزاد جان...بر خلاف باور غلط برخی از دوستان پچ لجیون فقط pve نیست بلکه pvp این پچ خیلی جذابه بنظر من برایه رونق بخشیدن به PVP در ووزون باید ARENA 1V1 ام اضافه بشه تا پلیر هایه PVP لذت بیشتری ببرند.رک و راست میگم شاید دلیل دیگه ای که پلیرهایه ووزون علاقه ای به PVP ندارن فیکسینگ CLASS ها هستش من هیرو MAIN Am:dk هستش و سرور هایه دیگم رفتم و دیدم فیکس dk چجوری هست و درصورت نیاز میتونم باگ هایی که داره رو براتون توضیح بدم در teamspeak یا تیکت کنم تا admin جهت فیکس کردنش اقدام کنه...بنظر من اگه هر کسی که spell هایی که باگ هستند از class خودش رو میدونه و زیره همین پست و یا تیکت اطلاع رسانی کنه و بگه اون موقع نتیحه ام 100% میگیریم خواهشمندم اسپل هایی که باگ هستن رو زیره همین پست بگید تا ادمین محترم اقدامات لازم رو انجام بده ما نمیگیم مثه بلیزارد باشه ولی حداقل باید سروری باشه درخور ایرانی ها بیاین یه همتی بکنین تا بشه بهترین سرور pve سرور خیلی خوبه خواهشمندم واسه pvp سرور ام تلاش کنین حیفه خودم شخصا تایم pve پلی کردنو ندارم خیلی ها مثه منن...و میدونم ادمین عزیز سرور و gmهایه محترم این پتانسیل رو دارن تا pvp این پچ رو از پچ پانداریا ام بهترش کنن این هم به نفع پلیرهایه سرور خواهد بود هم ادمین فقط باید دست به دست هم بدیم من دیگه حرفی ندارم ببخشید اگه طولانی شد با تشکر به امید روزایه بهتر...
پاسخ
حرفت کاملا درست اما کیه که فیکس کنه ! من الان حداقل از کلس پالادین 10 تا باگ میدونم از اول run سرور 100 باااار تو سایت یا تو گیم تیکت کردم با تمام توضیحات تمام و کمال ولی تنها جواب اینه که فیکس میشه بررسی میشه و هیچ فیکسی من ندیدم حتی حتی !!!!!!! همین جا میگم اگر اشتباه میگم راهنماییم کنید !!!!! لول ardent defender پالادین protection روش نوشته وقتی روشنش میکنی باید 20% کمتر دمیج بخوری اما بافش که میوفته روت نوشته 1% damage taken reduced من زبونم مو دراورد انقدر که اینو تیکت کردم ! بعد اون روز GM جواب داد که فیکس میشه من هم بعد آپدیت با خوشحالی رفتم سایت دیدم که تو FIX LIST هستش این لول بعد رفتم تو گیم دیدم باز همون جوریه و بعدش دیگه کاملا فیکس رو بیخیال شدم Smile)))))))) بعد شما حرف از فیکس RBG میزنی گفتم حداقلللل 10 تا اینجوری بلدم از PALADIN اگر سرور همکاری کنه حاضرم تک تک کامل همین جا توضیح بدم که (فیکس بشه !!!!!!!) نه بررسی!!!!!

X-WilYWilSON
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان