انجمن WOWZONE
سلام زمان همبستگی فرا رسیده!!
2019/06/18، 12:01 AM

با سلام و احترام خدمت تمامی پلیر های عزیز و محترم wow zone
و همچنین سلام و احترام خدمت تیم پشتیبانی wow zone

من از بچگی که wowکلاسیک روی کار اومد بازی میکردم و بعد از پتچ پاندا بخاطر مشکلاتی نتونستم دوباره بازی کنم تا الان 
از چندین ساله که در سرور wowzone پلیر هستم و متاسفانه بعد سه سال که اومدم میبینم سرور خیلی خلوت تر شده ?
اکثرا دارن سرور های خارجی پلی میدن ولی چرا؟؟؟

حالا این نظر شخصیه منه:من این سرور رو ترجیح میدم اما وقتی میبینم که خلوت شده
BG joinنمیشه
خب منم دلسرد میشم
بنظرتون چیکار کنیم تا wow zoneبرگرده به شکوه قبلش
خواهشاً راهکار بدید انتقاد رو ول کنین ما ایرانیا نافمونو به انتقاد بستن متأسفانه
پاسخ
- پلیر ها باید به همدیگه کمک و سرور رو به بقیه معرفی کنن، خود من کاتا بازی میکنم یه Work مثل Enchanting از 0 تا 525 وابستگی های زیادی به Work های دیگه داره و پلیرهای دیگه باید همکاری کنن نه اینکه 5 ساعت شاهد Yell دادن همدیگه باشیم.

- تیم توسعه Wowzone باید از فضای مجازی (اینستاگرام و تگرام) استفاده بیشتری داشته باشه، پیج و چنل Wowzone محدود به اخبار سرور نباشه.

- افراد میتونن از طریق vote برای سرور تبلیغ کنن و سرور هم به اونا Mount, Pet و ... بده، اینطوری افرادی که قدرت خرید بالایی ندارن نادیده گرفته نمیشن.

- Event هایی که تیم توسعه در نظر میگیره میتونه به حل این مشکل کمک کنه.
پاسخ
(2019/07/12، 12:20 AM)Montgomery نوشته است: - پلیر ها باید به همدیگه کمک و سرور رو به بقیه معرفی کنن، خود من کاتا بازی میکنم یه Work مثل Enchanting از 0 تا 525 وابستگی های زیادی به Work های دیگه داره و پلیرهای دیگه باید همکاری کنن نه اینکه 5 ساعت شاهد Yell دادن همدیگه باشیم.

- تیم توسعه Wowzone باید از فضای مجازی (اینستاگرام و تگرام) استفاده بیشتری داشته باشه، پیج و چنل Wowzone محدود به اخبار سرور نباشه.

- افراد میتونن از طریق vote برای سرور تبلیغ کنن و سرور هم به اونا Mount, Pet و ... بده، اینطوری افرادی که قدرت خرید بالایی ندارن نادیده گرفته نمیشن.

- Event هایی که تیم توسعه در نظر میگیره میتونه به حل این مشکل کمک کنه.

سلام دوست عزیزم تمامی مواردی که گفتی رو قبول دارم .
مخصوصا استفاده بیشتر از فضای مجازی جهت تبلیغ و Eventیا همون رویداد و جشنواره ها به مناسبت های مختلف.
بنظر خودم دو موضوع دیگه ای هم هست که باعث ناراحتی خیلی از پلیر ها شده و اولیش سطح پایین اطلاعات درصد قابل توجهی از پلیر هاست که در نبرد هایPVP وPVE مشکل ایجاد میکنند،
دومیش اینه پلیر های آلیانس و خورد اصلا برابر نیستند و بنظرم باید یه متعادل سازی بشه...
پاسخ
تقریبا همه چیز رو دوستمون گفت فقط یه چیزی میمونه که خیلی جاها ازش انتقاد شنیدم که با درست کردنش که فکر نکنم هم زیاد سخت باشه وضعیت سرور بهتر از این بشه
وضعیت اکس پی ریت ها اصلا خوب نیست ، به نظر من سرور هر چقدر سخت تر باشه جذابیتش بیشتر هم میشه ، الان سرور کاتا یک ایکس شده ، من بازی نمیکنم الان ولی شنیدم که خیلی بچه ها راضی هستن
در مورد اونت ها هم یه مشکلی هست که مثلا چند روز یهو اکس پی ریت میشه 50ایکس که واقعا عدد بالاییه
الان تو سرورهای خارجی به خاطر ایکس پایین دانگئون ها از لول پایین کاملا فعاله اما تو ووزون کسی تا مکس نشه سری به باس ها نمیزنه
و در آخر تبلیغات تبلیغات و تبلیغات
اموزش ها و وبلاگ نویسی بیشتر ، پوشش داستان های بازی ، بالا بردن سئو مطالب وبلاگ برای جذب طرفداران دنیای بزرگ وارکرافت ، خیلی از بازیکنای قدیمی اصلا نمیدونن همچین سروری وجود داره و بازی رو گذاشتن کنار
اگه یکم جذابیت داستانی و تبلیغات سایت بیشتر بشه و بتونه دیگر پلیرهارو وسوسه کنه وضعیت خیلی بهتر از این میشه
درضمن به نظر من بهتره سرور یه نیم نگاهی هم به پلیرهای خارجی داشته باشه ، شاید از نظر سود آوری ریالی خوب نباشن اما با وت دادن و پلی دادن بازی باعث پیشرفت سرور میشن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان